Iskalnik
Arhiv

PostHeaderIcon Začetniška napaka Čecha

Včeraj sta najprej svojo tekmo odigrali Češka in Grčija. Čehi so že po petih minutah vodili 2:0, nato imeli več od igre in vse se je zdelo odločeno. V drugem polčasu pa se je že kmalu zgodila velika napaka enega najboljših vratarjev na svetu Petra Čecha, ki je izpustil lahek predložek direktno pred noge Theofanisa Gekasa, ki je znižal izid. Češka je nato igrala veliko slabše kot v prvem polčasu in v glavnem le še čuvala rezultat, Grki pa so do konca neuspešno lovili izenačenje.
V drugi tekmi je Poljska proti Rusiji začela odlično (podobno kot proti Grkom), a ni uspela zabiti gola, so ga pa zato proti koncu polčasa Rusi. V drugem delu so bili domačini pred težko nalogo, saj bi bil poraz zanje verjetno usoden. Naloga se je zdela glede na tekmeca še težja, a so Poljaki na srečo kmalu zabili gol in tako ostali v igri za napredovanje.